Service hotline: +420 261 112 721
New orders: +420 261 112 721

Příslušenství pro párty stany

22.07.2019

Topení a chlazení

Vytápění "Hřib". Vytápění zajišťujeme dvěma způsoby. Jeden, který se používá spíše na přechodné období je formou plynových hřibů. Hřib patří mezi sálavé formy výhřevu. Působí velmi esteticky.

Klimatizace / chlazení stanu. Při společenských akcích v letních měsících často dochází ke zvýšeným teplotám ve stanech. V tomto případě doporučujeme napojit stan na klimatizační jednotky a tím eliminovat vysoké teplo.

Stoly židle a pivní sety

Posezení: společenské, estetické, designové nebo praktické pivní sety. Nabízíme různé typy stolů jako například klasické cateringové stoly, kulaté stoly o rozměrech 80, 120, 150, 180 cm a taky židle. Součástí stolů také židle. Také nabízíme i stand by stolky a také pivní sety. Cenu pronájmu Vám určíme po přesné specifikaci typu a barevného provedení.

Pódium a taneční parket

Profesionální pódium z desek NIVTEC. Výška pódia se dá přizpůsobit požadavkům zákazníka. Profesionální taneční parket v provedení Black efekt. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty. Taneční parket v provedení dřevo. Rozměr tanečního parketu si určí zákazník sám. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty.

Podlaha a koberce

Koberce v různých barvách. Nabízíme širokou barevnou škálu tz. jednorázových koberců. Výhodou je jeho nízká cena ale vysoká kvalita. Vysoce profesionální podlaha. Extrémně lehká, vysoce praktická a levná podlaha do stanu. Nevýhodou podlahy jsou její otvory, nízká výška a taky že kopíruje terén i s jeho nerovností.

Ostatní doplňky

Ostaní příslušenství a služby k pronájmu párty stanů: transparentní / průhledné stěny párty stanů, stěny stanu s okny, vchodové dveře, security servis, zabezpečení odvozu limuzínou, hostesky, catering, výzdobu a jiné služby nebo doplňky.

GET IN TOUCH WITH US

WE WILL SAVE BOTH YOUR TIME AND MONEY, GIVE YOU ADVICE AND ANSWER ALL YOUR QUESTIONS

Zuzana Vanišová
Sales support team leader


zuzana.vanisova@tkf.cz
+420 774 702 117

Miroslav Janda
Senior business consultant


miroslav.janda@tkf.cz
+420 608 553 117